Zdzislaw Salaburski oljemålning

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ZDZISLAW SALABURSKI (Polen,1922-2006): Komposition, signerad och daterad Z. Salaburski 1977 a tergo, olja på duk 65x93 cm, signerad och daterad a tergo 1977 Warszawa

PROVINIENS: Desa Works of Modern Art, Foreign Trade Company, etikettmärkt a tergo

612125

2019-02-08