Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SVENOLOV EHRÉN (1927-2004): 6+1 st, Stockholmsmotiv, signerade och daterad Svenolov Ehrén 76-79, numrerade , färgträsnitt, varierande mått, 1 porträtt medföljer
Oramade
612127
2019-02-08
Gör en kostnadsfri värdering här