Bord Folke Ohlsson

Bord Folke Ohlsson
Bord Folke Ohlsson
Bord Folke Ohlsson
Bord Folke Ohlsson
Bord Folke Ohlsson
Bord Folke Ohlsson
Bord Folke Ohlsson
Bord Folke Ohlsson

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FOLKE OHLSSON, "Frisco", bord, 1 par, Tingströms Möbler, 1960-tal, fanérade i teak, brännmärkning, vardera höjd ca 52, 76x53 cm

Smärre ytskador

612148

2019-02-08