Saltkar 1 par 1800-tal

Saltkar 1 par 1800-tal
Saltkar 1 par 1800-tal
Saltkar 1 par 1800-tal
Saltkar 1 par 1800-tal
Saltkar 1 par 1800-tal
Saltkar 1 par 1800-tal
Saltkar 1 par 1800-tal
Saltkar 1 par 1800-tal
Saltkar 1 par 1800-tal
Saltkar 1 par 1800-tal

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SALTKAR, 1 par, silver, 1800-talets början, Empire, invändigt förgyllt kar uppburet av delfin på rund fot, höjd 7,5, diameter skål 6 cm, vikt ca 116 g

Monogram, något sneda

612154

2019-02-10