Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SALTKAR, 1 par, silver, 1800-talets början, Empire, invändigt förgyllt kar uppburet av delfin på rund fot, höjd 7,5, diameter skål 6 cm, vikt ca 116 g
Monogram, något sneda
612154
2019-02-10
Gör en kostnadsfri värdering här