Skrivbord sengustaviansk stil
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKRIVBORD med uppsats, omkring 1900, sengustaviansk stil, fanerad i mahogny, läderklädd skrivskiva, hurtsar inredda med lådor, uppsats med jalusidörrar, höjd 83, 118 med uppsats, 144x72 cm
Bruksslitage och ytrepor
612178
2019-02-06