Hörnskåp 1800-tal empire

Hörnskåp 1800-tal empire
Hörnskåp 1800-tal empire
Hörnskåp 1800-tal empire
Hörnskåp 1800-tal empire
Hörnskåp 1800-tal empire
Hörnskåp 1800-tal empire
Hörnskåp 1800-tal empire
Hörnskåp 1800-tal empire
Hörnskåp 1800-tal empire
Hörnskåp 1800-tal empire
Hörnskåp 1800-tal empire
Hörnskåp 1800-tal empire

Klubbat för:

2 200 SEK

4 000 SEK

HÖRNSKÅP, 2-delat, empire, 1800-talets början, fanérat i mahgony, beslag samt lister i mässing, svärtade fält, kulfötter, höjd 146, 65x42 cm

Senare underdel samt skiva, fanérbortfall

612188

2019-02-06