Jakthorn

Jakthorn
Jakthorn
Jakthorn
Jakthorn
Jakthorn
Jakthorn
Jakthorn
Jakthorn
Jakthorn
Jakthorn
Jakthorn
Jakthorn

Klubbat för:

6 000 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

JAKTHORN, tidigt 1900-tal, koppar med detaljer i mässing, längd ca 30 cm

Zustandsbeschreibung

Åldersrelaterat slitage

612192

2019-02-06