Matbord engelsk stil

Matbord engelsk stil
Matbord engelsk stil
Matbord engelsk stil
Matbord engelsk stil
Matbord engelsk stil
Matbord engelsk stil
Matbord engelsk stil
Matbord engelsk stil

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATBORD, engelsk stil, 1900-talets andra hälft, skiva i mahogny, ben i betsad björk med två pelarfötter, höjd 75, 173x110 cm, iläggsskiva 87 cm

Ben med lagning. Repor och slitage

612230

2019-02-07