BECK & JUNG screenprint

BECK & JUNG screenprint
BECK & JUNG screenprint
BECK & JUNG screenprint
BECK & JUNG screenprint

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BECK & JUNG (Holger Bäckström 1939-1997 - Bo Ljungberg 1939-2007): Komposition, signerad och daterad Beck o Jung 1975, 9/ 50, screenprint, 100x100 cm

Ytslitage nedre högra hörnet

612233

2019-02-12