Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TAKPENDLAR, 4 stycken, mässing och guleloxerad aluminium, skärmarna med perforeringar, 1900-talets andra hälft, höjd ca 36, Ø 18 cm
Bruksslitage, viss anlöpning, ej funktionstestade
612244
2019-02-13
Gör en kostnadsfri värdering här