Mässingspendlar

Mässingspendlar
Mässingspendlar
Mässingspendlar
Mässingspendlar
Mässingspendlar
Mässingspendlar
Mässingspendlar
Mässingspendlar

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAKPENDLAR, 4 stycken, mässing och guleloxerad aluminium, skärmarna med perforeringar, 1900-talets andra hälft, höjd ca 36, Ø 18 cm

Bruksslitage, viss anlöpning, ej funktionstestade

612244

2019-02-13