Leksaker

Leksaker
Leksaker
Leksaker
Leksaker
Leksaker
Leksaker
Leksaker
Leksaker
Leksaker
Leksaker
Leksaker
Leksaker
Leksaker
Leksaker
Leksaker
Leksaker
Leksaker
Leksaker

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIRE COMMAND CAR, 60-tal, made in Japan, längd ca 28 cm, bredd ca 12 cm, i sliten originalkartong för övrigt normalt slitage

ELECTRIC TRAIN SET, 60-tal. made in Japan, lok med fyra vagnar, 11 skenor. i l sliten originalkartong ,för övrigt
normalt slitage

612286

2019-02-12