Byrå gustavianskt provinsarbete
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, 1800-tal, gustavianskt provinsarbete, 3-lådig, fanérad i mahogny, dekor av romber, höjd ca 93, 108,5x47 cm
Enligt uppgift ifrån Gränna socken, Småland.
Senare beslag, lagningar, sprickor
612290
2019-02-08