Bestick silver modell Olga
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BESTICK, 32 dlr, silver, modell Olga, C.G Hallberg, 1950/60-tal, bestående av: 8 bordsskedar, 8 bordsgafflar, 8 bordsknivar med rostfritt blad, 8 dessertgafflar, längder ca 14-22 cm, vikt exklusive knivar ca 940g
Monogram R, repor
612314
2019-02-14