Bestick silver modell Olga

Bestick silver modell Olga
Bestick silver modell Olga
Bestick silver modell Olga
Bestick silver modell Olga
Bestick silver modell Olga
Bestick silver modell Olga
Bestick silver modell Olga
Bestick silver modell Olga

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BESTICK, 32 dlr, silver, modell Olga, C.G Hallberg, 1950/60-tal, bestående av: 8 bordsskedar, 8 bordsgafflar, 8 bordsknivar med rostfritt blad, 8 dessertgafflar, längder ca 14-22 cm, vikt exklusive knivar ca 940g

Monogram R, repor

612314

2019-02-14