Beck & Jung screenprint
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BECK & JUNG (Holger Bäckström 1939-1997 - Bo Ljungberg 1939-2000): Komposition, signerad och daterad Beck o Ljung 1975, 16/40, screenprint på akrylglas/objekt, ca 100x100 cm
Akrylglas med repor
612319
2019-02-16