Beck & Jung litografi

Beck & Jung litografi
Beck & Jung litografi
Beck & Jung litografi
Beck & Jung litografi

Klubbat för:

900 SEK

1 500 SEK

BECK & JUNG (Holger Bäckström 1939-1997 - Bo Ljungberg 1939-2007): "Eagel", signerad Beck & Jung 1981, 90/110, computer ink plot, bladstorlek ca 61x85 cm

612338

2019-02-14