Vitrinskåp av Göran Malmwall
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GÖRAN MALMWALL, vitrinskåp, för Karl Andersson & Söner, Huskvarna, "KA72", lackerat i engelsk rött, beslag i borstad mässing, hyllplan i glas, höjd ca 202, 40x30 cm
Saknas nyckel, olåst, slitage, kantstött, ytmärken, hyllplanen med ngn enstaka nagg,
612341
2019-02-12