Brasskydd om kring 1900

Brasskydd om kring 1900
Brasskydd om kring 1900
Brasskydd om kring 1900
Brasskydd om kring 1900
Brasskydd om kring 1900
Brasskydd om kring 1900
Brasskydd om kring 1900
Brasskydd om kring 1900

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BRASSKYDD, omkring 1900, välvd plåt, bemålad med lanskapsmotiv och hjortar, fötter iform av klövar, höjd 104, 53x8 cm

Slitage, rostskador

612363

2019-02-20