Figurin Kina

Figurin Kina
Figurin Kina
Figurin Kina
Figurin Kina
Figurin Kina
Figurin Kina
Figurin Kina
Figurin Kina
Figurin Kina
Figurin Kina

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FIGURIN, Kina, 1900-talets andra hälft, soapstone, i form av liggande oxe, sockel i trä, höjd inkl sockel ca 14, längd ca 22 cm

Lagningar på ena hornet

612369

2019-02-07