Love is Omega Dynamic armbandsur 1960-tal
Klubbat för:
2 200 SEK
3 000 SEK
OMEGA, Dynamic, armbandsur, 1960-tal, automatiskt urverk, stål, plexiglas, datum, krona med monogram, halvstel länk med viklås ej orignal, diameter ca 40x36 mm
Bruksslitage. Fungerar vid inlämning. Ej funktionsgaranti.
612372
2019-02-10