Love is Omega Dynamic armbandsur 1960-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

3 000 SEK

OMEGA, Dynamic, armbandsur, 1960-tal, automatiskt urverk, stål, plexiglas, datum, krona med monogram, halvstel länk med viklås ej orignal, diameter ca 40x36 mm

Bruksslitage. Fungerar vid inlämning. Ej funktionsgaranti.

612372

2019-02-10