Finska Kalle Anka "Aku Ankka ja Kumppanit" 1952
Klubbat för:
150 EUR
Utropspris
300 EUR
"AKU ANKKA ja KUMPPANIT", komplett årgång 1952, serietidningar inbundna i bok av förlaget, finskspråkig,
12 nummer: januari - december. 25x17,5 cm, Inbundna, bladen skurna, förlag Sanoma Osakeyhtiö, Helsingfors, finsk text
Nötta kanter, åldersrelaterat slitage, skador
612378
2019-02-22