Finska Kalle Anka "Aku Ankka ja Kumppanit" 1952

Finska Kalle Anka
Finska Kalle Anka
Finska Kalle Anka
Finska Kalle Anka
Finska Kalle Anka
Finska Kalle Anka
Finska Kalle Anka
Finska Kalle Anka
Finska Kalle Anka
Finska Kalle Anka
Finska Kalle Anka
Finska Kalle Anka
Finska Kalle Anka
Finska Kalle Anka
Finska Kalle Anka
Finska Kalle Anka
Finska Kalle Anka
Finska Kalle Anka
Finska Kalle Anka
Finska Kalle Anka

Klubbat för:

150 EUR

Utropspris

300 EUR

"AKU ANKKA ja KUMPPANIT", komplett årgång 1952, serietidningar inbundna i bok av förlaget, finskspråkig,
12 nummer: januari - december. 25x17,5 cm, Inbundna, bladen skurna, förlag Sanoma Osakeyhtiö, Helsingfors, finsk text

Nötta kanter, åldersrelaterat slitage, skador

612378

2019-02-22