Proppellrar

Proppellrar
Proppellrar
Proppellrar
Proppellrar
Proppellrar
Proppellrar

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PROPELLERAR, 3 st., brons, 1900-tal, stämplade Volvo, resp LH 17x11, diameter 38-43 cm

Slitage, en påväxt

612435

2019-02-09