Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOFFBORD, 2 dlr lackad ek samt glas, troligtvis Gärsnäs, omkring 2000-tal, kvadratisk form, höjd ca 50, 90x90, samt höjd ca 50, 40x82 cm
Kantstött, mindre slitage på glas
612438
2019-02-15
Gör en kostnadsfri värdering här