Soffbord Gärsnäs

Soffbord Gärsnäs
Soffbord Gärsnäs
Soffbord Gärsnäs
Soffbord Gärsnäs
Soffbord Gärsnäs
Soffbord Gärsnäs
Soffbord Gärsnäs
Soffbord Gärsnäs
Soffbord Gärsnäs
Soffbord Gärsnäs

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFBORD, 2 dlr lackad ek samt glas, troligtvis Gärsnäs, omkring 2000-tal, kvadratisk form, höjd ca 50, 90x90, samt höjd ca 50, 40x82 cm

Kantstött, mindre slitage på glas

612438

2019-02-15