Skulptur

Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GIUSEPPE BESSI efter, Skulptur, Jeanne D´Arc, alabaster, 3 delad, höjd inkl sockel 55 cm

enstaka nagg och repor

612445

2019-02-09