Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TAKLAMPA, 1900-tal, stomme i mässing, vit glaskuppa, oljehus i glas, elektrifierad, höjd ca 117 cm, diameter 55 cm
Omarbetad med bl.a. senare oljehus, enstaka nagg
612453
2019-02-09
Gör en kostnadsfri värdering här