Börje Lindau & Bo Lindekrantz ´´Bobbi´´ karmstolar

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÖRJE LINDAU & BO LINDEKRANTZ, "Bobbi", karmstolar, 3 st, Lammhults, daterade 2004, stomme i trä och förkromade stålrör, på hjul, klädda i mörk tyg textil, märkta undertill, sitthöjd ca 44 cm

Slitage, märken, fläckar

612455

2019-02-15