Gustaf Rudberg

Gustaf Rudberg
Gustaf Rudberg
Gustaf Rudberg
Gustaf Rudberg
Gustaf Rudberg
Gustaf Rudberg

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

GUSTAF RUDBERG (1915-2001), Nät vid Hven, signerad, olja på duk, 52 x 65 cm

612485

2019-02-07