Klubbat för:
100 EUR
Utropspris
200 EUR
BORDSLAMPA, Murano Italien, 1900-talets mitt, glas, höjd 47 cm.
Obetydligt ytslitage, ej funktionstestad.
612490
2019-02-14
Gör en kostnadsfri värdering här