Sybord teak och ek 1960-tal

Sybord teak och ek 1960-tal
Sybord teak och ek 1960-tal
Sybord teak och ek 1960-tal
Sybord teak och ek 1960-tal
Sybord teak och ek 1960-tal
Sybord teak och ek 1960-tal
Sybord teak och ek 1960-tal
Sybord teak och ek 1960-tal
Sybord teak och ek 1960-tal
Sybord teak och ek 1960-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SYBORD, 1960-tal, teak och ekfanér, höjd ca 68, 75x45 cm

Repor, märken, lagning, fläckar

612513

2019-02-14