Klubbat för:
11 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
YNGVE EKSTRÖM, stolar, 5 st, "Knocking Down Chair", 1960-tal, betsad bok och teakfanér, sitthöjd ca 46 cm
Ytslitage, fläckar
612514
2019-02-07
Gör en kostnadsfri värdering här