Yngve Ekstem

Yngve Ekstem
Yngve Ekstem
Yngve Ekstem
Yngve Ekstem
Yngve Ekstem
Yngve Ekstem
Yngve Ekstem
Yngve Ekstem
Yngve Ekstem
Yngve Ekstem

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

YNGVE EKSTRÖM, stolar, 5 st, "Knocking Down Chair", 1960-tal, betsad bok och teakfanér, sitthöjd ca 46 cm

Ytslitage, fläckar

612514

2019-02-07