Soffgrupp 3+2+1 1960-tal

Soffgrupp 3+2+1 1960-tal
Soffgrupp 3+2+1 1960-tal
Soffgrupp 3+2+1 1960-tal
Soffgrupp 3+2+1 1960-tal
Soffgrupp 3+2+1 1960-tal
Soffgrupp 3+2+1 1960-tal
Soffgrupp 3+2+1 1960-tal
Soffgrupp 3+2+1 1960-tal
Soffgrupp 3+2+1 1960-tal
Soffgrupp 3+2+1 1960-tal
Soffgrupp 3+2+1 1960-tal
Soffgrupp 3+2+1 1960-tal
Soffgrupp 3+2+1 1960-tal
Soffgrupp 3+2+1 1960-tal
Soffgrupp 3+2+1 1960-tal
Soffgrupp 3+2+1 1960-tal

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFGRUPP, 3+2+1, 1960-tal, klädda i svart skinn, underrede i teak, sitthöjd ca 40, längd ca 77-185 cm

Slitage, skador

612533

2019-02-14