Ben af Schulten stolar och två bord
Klubbat för:
620 EUR
800 EUR
BEN AF SCHULTEN, Safaristolar, Artek, 1970-tal, Finland, stolar ett par, sits och rygg i brunt läder, höjd 76,5 cm, bredd 64 cm, djup 78 cm, utöver 2 bord/fotpallar 55x41 cm, höjd 40,5 cm.
Ingår i temaauktionen Möbeldesign
Sedvanligt slitage
612538
2019-02-26