Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BORD, Modell ´Tree Table - 903´, formgivet av Paolo Rizzatto, tillverkat av Alias, höj/sänkbar, pelarfot i gjuten aluminium, skiva i ljus fanér, H ca 56 - 78 m
Bruksslitage, repor
612556
2019-02-12
Gör en kostnadsfri värdering här