Barbro Nilsson rölakan Salerno Blå

Klubbat för:

100 000 SEK

Utropspris

70 000 SEK

BARBRO NILSSON, "Salerno, blå", matta, AB Märta Måås-Fjetterström, formgiven 1948, rölakan, signerad BN AB MMF, ca 301 x 259 cm

Bruksslitage, fransskador, fläckar

612559

2019-02-14