Hans Wigert oljemålning

Hans Wigert oljemålning
Hans Wigert oljemålning
Hans Wigert oljemålning
Hans Wigert oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

HANS WIGERT (1932-2015): "Flyttfåglar", signerad och daterad a tergo Hans Wigert 1987-88, olja på duk, ca 46x55 cm

612560

2019-02-07