Mac Hamilton

Mac Hamilton
Mac Hamilton
Mac Hamilton
Mac Hamilton

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MAC HAMILTON (född 1952): (2) Porträtt, signerade och daterad Mac Hamilton 1980, P.T., etsning, samramande, ca 30,5x22,5 resp 27,5x22 cm

612567

2019-02-09