Cajsa Holmstrand oljemålning
Valmis
2019-02-09
612570
| Korkein tarjous | 6 600 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
CAJSA HOLMSTRAND (född 1956): Utan titel, signerad och daterad a tergo 1988, olja på duk, ca 30x30 cm