Klubbat för:
15 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ITALIENSK SKOLA (1800-tal): Maria med Jesusbarnet, olja på kopparplåt, bronserad ram, dagermått ca 33x34 cm
Krackeleringar
612576
2019-02-08
Gör en kostnadsfri värdering här