Italiensk skola 1800-tal oljemålning
Klubbat för:
15 500 SEK
Arviointi
5 000 SEK
Kuvaus
ITALIENSK SKOLA (1800-tal): Maria med Jesusbarnet, olja på kopparplåt, bronserad ram, dagermått ca 33x34 cm
Kuntoraportti
Krackeleringar
612576
Päivämäärä:
2019-02-08