Italiensk skola 1800-tal oljemålning

Klubbat för:

15 500 SEK

Arviointi

5 000 SEK

Kuvaus

ITALIENSK SKOLA (1800-tal): Maria med Jesusbarnet, olja på kopparplåt, bronserad ram, dagermått ca 33x34 cm

Kuntoraportti

Krackeleringar

612576

Päivämäärä:

2019-02-08