Axel Olson

Axel Olson
Axel Olson
Axel Olson
Axel Olson

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

AXEL OLSON (1899-1986): Komposition med ansikten, signerad Axel Olson -67, 23/310, färglitografi, ca 49x63 cm

612591

2019-02-09