Matgrupp Malmsten

Matgrupp Malmsten
Matgrupp Malmsten
Matgrupp Malmsten
Matgrupp Malmsten
Matgrupp Malmsten
Matgrupp Malmsten
Matgrupp Malmsten
Matgrupp Malmsten
Matgrupp Malmsten
Matgrupp Malmsten
Matgrupp Malmsten
Matgrupp Malmsten
Matgrupp Malmsten
Matgrupp Malmsten

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

CARL MALMSTEN, "Talavid", matgrupp, 7 dlr, björk, stoppade sitsar, randig klädsel, formgivningsår 1955, bestående av matbord, 4 karmstolar, 2 stolar, bordets mått höjd ca 74, 155x96, stolens sitthöjd 44, 2 iläggsskivor vardera bredd 55 medföljer

Bordsskivan med slitage och fläckar, torkad stoppning, ytskador

612594

2019-02-11