Stolar Gemla
2019-02-09
612595
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
GEMLA, karmstolar, 6 st, 1990-tal, svartmålade med stoppade sitsar med svart läderklädsel, sitthöjd ca 44 cm
Smärre tryckskador o färgbortfall