Stolar Gemla

Stolar Gemla
Stolar Gemla
Stolar Gemla
Stolar Gemla
Stolar Gemla
Stolar Gemla
Stolar Gemla
Stolar Gemla
Stolar Gemla
Stolar Gemla

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GEMLA, karmstolar, 6 st, 1990-tal, svartmålade med stoppade sitsar med svart läderklädsel, sitthöjd ca 44 cm

Smärre tryckskador o färgbortfall

612595

2019-02-09