Kniv samearbete
Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ARTUR JILLKER (Gäddede, 1909-2003), kniv, samearbete, graverat renhorn, signerad o daterad A Jillker 1958, längd 22 cm, kosa och och kapsylöppnare medföljer
Läder på slida sakdad. Kosa med skada och lagning
612613
2019-02-13