Kniv samearbete

Kniv samearbete
Kniv samearbete
Kniv samearbete
Kniv samearbete
Kniv samearbete
Kniv samearbete
Kniv samearbete
Kniv samearbete

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ARTUR JILLKER (Gäddede, 1909-2003), kniv, samearbete, graverat renhorn, signerad o daterad A Jillker 1958, längd 22 cm, kosa och och kapsylöppnare medföljer

Läder på slida sakdad. Kosa med skada och lagning

612613

2019-02-13