Lisa Larson figuriner
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LISA LARSON, figuriner, Gustavsberg, 4 st bestående av: Katt, björn, häst och hund (Basset), stengods,
signerade eller stämplade Lisa Larson Gustavsberg, höjd ca 7-10,5 cm
Smärre slitage
612618
2019-02-08