Lisa Larson figuriner

Lisa Larson figuriner
Lisa Larson figuriner
Lisa Larson figuriner
Lisa Larson figuriner
Lisa Larson figuriner
Lisa Larson figuriner
Lisa Larson figuriner
Lisa Larson figuriner
Lisa Larson figuriner
Lisa Larson figuriner
Lisa Larson figuriner
Lisa Larson figuriner

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LISA LARSON, figuriner, Gustavsberg, 4 st bestående av: Katt, björn, häst och hund (Basset), stengods,
signerade eller stämplade Lisa Larson Gustavsberg, höjd ca 7-10,5 cm

Smärre slitage

612618

2019-02-08