Fat Sonia Delaunay

Fat Sonia Delaunay
Fat Sonia Delaunay
Fat Sonia Delaunay
Fat Sonia Delaunay
Fat Sonia Delaunay
Fat Sonia Delaunay
Fat Sonia Delaunay
Fat Sonia Delaunay

Klubbat för:

1 900 SEK

1 500 SEK

FAT, Sonia Delaunay, Artcurial, ´´Rythmes Circulaires´´, signerad i trycket, porslin, 370/900, diameter ca 41 cm

Repor

612642

2019-02-09