DS Stål-Möbler Malmö
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SIDOBORD, DS Stål-Möbler, Malmö, 1930/40-tal, Blå/grönlackerad- och svartlackerad, låda flankerad av svängbara lådor, på förkromat stål, höjd ca 74 cm, 89x32 cm
Smärre slitage, avskavd färg
612643
2019-02-15